Kontakt     Ettevõttest   Müügi- ja tagastustingimused   Privaatsustingimused   Transport
Nõuded trükioriginaalidele    Trükifailide edastamine  Täiendava info ja soovide lisamine tellimusele

Transport

Hea klient! Teil on võimalik valida alljärgnevate kohaletoimetamise viiside vahel:
1. Itella Smartpost pakiautomaadi vahendusel Eesti Vabariigi piires (2 tööpäeva) € 4.00
2. OMNIVA pakiautomaadi vahendusel Eesti Vabariigi piires (2 tööpäeva) € 4.00 

3. Soovin pakile ise järgi tulla. (Laki 26, Tallinn) NB! Eelneval kokkuleppel abi@dmm.ee - TASUTA!
4. Kuller, Eesti piires
, (1-3 tööpäeva) - € 15.00
5. Kuller, Tallinna piires,
(1-3 tööpäeva) - € 10.00

Koostöös Itella Smartpost ja OMNIVAga saab kauba tellida pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel palume valida soovitud, lähim pakiautomaat kauba kättesaamiseks. Pakk saabub 2 tööpäeva jooksul peale tellimuse eest tasumist. Paki saabumisel saadetakse mobiilile teade ning isiklik uksekood. Kaubale järele minnes tuleb kood sisestada pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. Saadetist hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui pakki ei ole 7 päeva jooksul väljastanud, tagastatakse see meile. Kui pakk on meile eeltoodud põhjusel tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks postikulu uuesti tasuda.

Oluline info!
DM MARKETING OÜ vastutab tellitud ja ostetud kauba eest selle transportimise jooksul, kauba kättesaamise hetkest pakiautomaadist läheb kauba kahjustumise ja/või kadumise risk üle tellijale. Juhul, kui tellija on kauba kättesaajana märkinud kellegi kolmanda isiku (näiteks kingituse saaja), kinnitab ta vastava korralduse andmisega, et nimetatud kolmas isik võtab endale kauba vastuvõtmise kohustuse ja vastutuse selle juhusliku kahjustumise ja/või hävimise riski eest alates kauba vastuvõtmisest pakiautomaadist.

DM MARKETING OÜ  ei saa tellimusi tagasi kutsuda pärast kauba väljasaatmist (s.t. juhul, kui kaup on tellijale välja saadetud, jääb kohaletoimetamiskulu tellija kanda ning kauba mittesobimise korral kehtib talle vaid 14-päevane tagastamisõigus).

NB! DM MARKETING OÜ ei vastuta paki viibimise eest, kui tegemist on transportija poolse
viivitusega.

Teie tellimus peab jõudma kohale Eesti riigi piires 2 – 5 tööpäeva jooksul. Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimusel viivitus, võtame Teiega koheselt ühendust.

Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimuste saatmist ei toimu.

Võtke meiega ühendust!
Email again: